Šeimos šventė

paskelbta 2013/05/28

Gegužės 17 dienos popietę  pilną salę žiūrovų sukvietė Vėžaičių lopšelio-darželio ir Vėžaičių kultūros centro bendruomenių organizuotas renginys  ,,Šeimos šventė“. Šventę vedė Vėžaičių lopšelio-darželio direktorės pavaduotoja ugdymui Birutė Darkintienė ir Vėžaičių kultūros centro režisierė Simona Skliutaitė. Improvizuotas vedančiųjų vaidinimas susirinkusius vaikus, tėvelius, senelius vedė nuo vieno pasirodymo prie kito.  Gražioje kultūros centro salėje turėjo galimybę savo meninius gebėjimus parodyti  net patys mažiausi darželio ugdytiniai. Visa salė skambėjo nuo linksmo vaikų juoko ir skambių dainų. Renginio tęsinys vyko darželio lauko aikštelėje, į kurią dalyviai atvyko ,,mėlynuoju autobusiuku“. Čia šeimos nariai nebuvo vien žiūrovai, jiems buvo sugalvota įvairiausių užduočių, žaidimų. Ši šventė visiems padovanojo ne vieną gražią akimirką, daug džiugių emocijų ir suvienijo tris kartas – senelius, tėvelius ir vaikus.