Skelbimas

paskelbta 2013/08/04

Klaipėdos r. Vėžaičių lopšelio-darželio administracija skelbia konkursą Klaipėdos r. Vėžaičių lopšelio-darželio:

1. ūkvedžio pareigoms (darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareiginės algos koeficientas – 8,6 bazinės mėnesinės algos dydžio 1,0 etatui, tai yra 1049 Lt. neatskaičius mokesčių).

2. ikimokyklinio ugdymo auklėtojos pareigoms (darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareiginės algos koeficientas pagal turimą išsilavinimą ir kvalifikaciją).

Reikalavimai pretendentams:

1. Mokėti dirbti kompiuteriu ir naudotis šiomis programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer.

2. Auklėtoja turi turėti ikimokyklinio ugdymo auklėtojos kvalifikaciją.

Pretendentai turi asmeniškai pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą dalyvauti konkurse;

2. Gyvenimo aprašymą;

3. Asmens tapatybę liudijantį dokumentą;

4. Išsilavinimą liudijantį dokumentą;

5. Valstybinio socialinio draudimo pažymėjimą;

6. Pretendento anketą (užpildoma vietoje).

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, kviečiami į konkurso atrankos posėdį, kuriame bus vertinamas pretendentų testas žodžiu.

Pretendentų dokumentai priimami iki rugpjūčio 20 dienos, šiuo adresu: Klaipėdos r. Vėžaičių lopšelio-darželio  administracija, Liepų 1, Vėžaičiai, Klaipėdos r.

telefonas pasiteirauti: (8 46) 45 81 32 arba 865793565

Vėžaičių lopšelio-darželio  administracija