Rudenėlio šventė

paskelbta 2011/10/27

Visą savaitę lopšelyje-darželyje vyko rudens  pramogos vaikams. Vaikai rengė daržovių puotą. Žirnis su pupa šoko polką, morkos su burokėliais smagiai traukė dainas, o šeimininkė negalėjo nuspręsti, ką daryti su šiomis daržovėmis. Vaikučiai su tėveliais ir auklėtojomis visą savaitę  piešė, lipdė,  puošė   daržoves ir  vaisius, ruošė  eksponatus parodai  ,,Rudens paradas“.  Rudens gėrybės, vaisiai ir daržovės virto  žmogeliukais, gyvūnėliais, pasakų veikėjais.

Ir spalio 20-21 dienomis lopšelio-darželio  grupių vaikai pakvietė savo tėvelius į rudeninių siurprizų vakarus. Vaikučių tėveliai ne tik džiaugėsi ir stebėjo savo vaikučių pasirodymus, bet ir patys linksminosi, šoko kartu su savo vaikais. Švenčių  metu netrūko geros nuotaikos, pedagogų išradingumo ir tėvelių džiaugsmo matant kaip jų atžalos dainuoja, šoka, deklamuoja, vaidina. Šventėje  puikavosi  vaikučių ir tėvelių iš rudeninių gėrybių  pagaminti darbeliai. Džiaugiamės, kad yra tokių kūrybingų tėvelių.

Ačiū visiems tėveliams, kurie prisidėjo, kad ši šventė būtų tokia smagi ir turtinga. Ačiū už raudonšonius obuoliukus, o labiausiai už akį džiuginančius darbelius, puokštes ir išradingas kompozicijas. Nuotraukų rasite puslapyje galerija.