Šviesos šventė

paskelbta 2016/12/16

Gruodžio 13-osios vakarą paminėjome Šv. Liucijos dieną – Šviesos šventę. Šiai šventei ruošėmės visą mėnesį: tėveliai su savo vaikučiais gamino žibintus namuose, auklėtojos savo grupėse kartu su vaikučiais taip pat gamino žibintus, kuriais  papuošė darželio kiemą. O žibintų gražumas… Šviesos šventės vakarą darželio bendruomenė ir tėveliai su savo vaikučiais nešini žibintais keliavome į bažnyčią parsinešti šventos ugnelės. Ypatingai šiltai bažnyčioje mus pasitiko kunigas Viktoras Daujotis. Šventės metu vaikučiai deklamavo eilėraštukus, darželio pedagogai, svečiai visus susirinkusius jaukioje bažnyčioje sveikino dainomis bei giesmėmis, linkėjo vieni kitiems santarvės, gerumo, nuoširdumo. Po gražios Šv. Liucijos dienos paminėjimo bažnyčioje visi keliavome į Vėžaičių miestelio eglutės įžiebimo šventę. Čia mūsų laukė Vėžaičių kultūros centro paruošta programėlė, Kalėdų senelis ir šventiškai pasipuošusi eglutė.

Už bendradarbiavimą nuoširdžiai dėkojame parapijos kunigui Viktorui Daujočiui, vokalinio ansamblio ,,Melodija“ muzikos vadovei Daivai Šilinskienei, Gargždų kultūros centro folklorinio ansamblio „Cyrulelis“ dainininkėms,  Vėžaičių pagrindinei mokyklai, Vėžaičių kultūros centrui  ir visiems kitiems svečiams.

Užrašė auklėtoja  Rima Lengvinienė

img_0780 img_0787 img_0797 img_0814 img_0824 img_0827 img_0864 img_0876 img_0880 img_0885 img_0892 img_0904