Vėžaičių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius

Mums labai rūpi Jūsų vaiko ateitis!

Valdymo struktūros schema

                                                                                                                                                                                                      PATVIRTINTA

                                                                                                                                                                    Klaipėdos r. Vėžaičių lopšelio-darželio

                                                                                                                                                                    2012-03-02  direktoriaus įsakymu Nr. ĮV-41

 

KLAIPĖDOS R. VĖŽAIČIŲ  LOPŠELIO-DARŽELIO VALDYMO  STRUKTŪROS  SCEMA