Klaipėdos r. Vėžaičių lopšelis- darželis

Mums labai rūpi Jūsų vaiko ateitis!

Laisvos vietos

Vėžaičių lopšelio-darželio administracija skelbia konkursą ikimokyklinio ugdymo auklėtojos(jo) laisvai darbo vietai užimti (darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareiginės algos koeficientas pagal turimą išsilavinimą ir kvalifikaciją). Darbo sutartis neterminuota, 1,0 etatas. Darbo krūvis: 36 valandos per savaitę.

Reikalavimai pretendentui: aukštasis pedagoginis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija. Mokėti naudotis internetu bei gerai dirbti kompiuteriu MS Windows, MS Office (Word, Excel ir kt.), Power Point programomis.

Pateikti dokumentus: prašymą leisti dalyvauti konkurse, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir šių dokumentų kopijas, gyvenimo aprašymą, užpildytą pretendento anketą (pateikiant dokumentus).

Dokumentus pateikti iki 2018 m. rugpjūčio 21  d. el. adresais: darzelis.vezaiciai@gmail.com, tatjanapagojiene2@gmail.com arba atvykti į ugdymo įstaigą adresu: Liepų g. 1, Vėžaičiai, Klaipėdos r.

Informacija teikiama tel.: 8 46 45 81 32, 860582450.  Pokalbis  vyks 2018-08-22, 11 val. Vėžaičių lopšelyje-darželyje. Pokalbio metu būtina pateikti dokumentų originalus.

L. e. direktorės pareigas Tatjana Pagojienė

8 Komentarų į “Laisvos vietos”

1. Ieškau auklėtojos, ar auklėtojos padėjėjos darbo be patirties.

• Darželio Administracija sako:

Dėl auklėtojos darbo prašome pateikti reikalingus dokumentus ir dalyvauti konkurse. Auklėtojos padėjėjos laisvų darbo vietų nėra. Direktorė Gėnia Anužienė

2. Sonata sako:

Sveiki,mano sunus yra gimes 2013.11.08 gal yra laisva vieta darzelyje.KUr mums kreiptis kolkas gyvename Klaipedoje.2017m.gyvensime Siupariuose

Laba diena,
      2013 m. gimusiems vaikams yra vietos. Galite atvykti darbo metu, su savimi turėti vaiko sveikatos pažymėjimą.

3. Indrė sako:

Sveiki kada yra skelbiamos vietos y lopselio patekimo sarasai.

Laba diena,
      Dėl patekimo į lopšelį sąrašų prašome kreiptis į darželio administraciją individualiai, darbo dienomis.

4. Sandra sako:

Sveiki, gal jūsu darželyje butu vietos 2016 vasario gimusiam berniukui. Nuo 2017 rugsejo?

Ačiū už atsakyma