Dėl vaikų priėmimo išimtinais atvejais

paskelbta 2020/03/16

Vadovaujantis Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. V-366 „Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu“  Savivaldybės administracija privalo užtikrinti vaikų priežiūrą išimtinais atvejais, jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose (tarp jų vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo programas, kurių tėvai ekstremalios situacijos metu privalo dirbti).

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 17 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, kurių tėvai ekstremalios situacijos metu privalo dirbti, priiminės (nuo 7 iki 19 val.) tik Gargždų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ (Žemaitės g. 23, Gargždai). Tėvai, kurie planuotų išimtinais atvejais leisti vaiką kitą darbo dieną į  Gargždų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas,   išvakarėse iki 17 val. apie tai informuoja Gargždų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorę Eleną Ačienę (tel. 8 650 24 737, el. paštas azuoliukas.vad@gmail.com )

Administracija