Trumpalaikis „Nykštukų“ grupės ir  Vėžaičių miestelio bibliotekos projektas „Mano pirmoji knygelė“

paskelbta 2018/04/24

„Nykštukų“ grupės vaikai vykdė projektą „Mano pirmoji knygelė“, kurio tikslas – skatinti vaikus domėtis knygomis, lavinti kūrybinę, meninę ir kalbinę raišką. Vaikai patys gamino knygeles, iliustravo knygelių viršelius. Viduje klijavo savo nuotrauką, spalvų ir piešinėlių pagalba išreiškė meilę savo šeimai ir Lietuvai. Vaikų pagamintos knygelės yra skirtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Vaikams veikla patiko, jie džiaugėsi savo darbeliais, aptarinėjo su draugais. Savo pirmąsias knygeles padovanojome Vėžaičių miestelio bibliotekai. Bibliotekininkė, Irena Baltaragienė, pažadėjo surengti mūsų knygelių parodą. Ateityje vaikai, apsilankę bibliotekoje, galės jas pamatyti dar kartą.

Užrašė auklėtoja Agnė Jankienė