Saulutės draugai

paskelbta 2014/05/23

Visus mokslo metus „Nykštukų“ grupės vaikai dalyvavo sveikatos projekte „Esu sveikas, nes grūdinuosi“. Jie nuolat mankštinosi, kvėpavo grynu oru, išbandė vandens procedūras, o artėjant vasarai gali pasidžiaugti ir saulės voniomis. Kaip susidraugauti su saulute vaikai sužinojo sveikatingumo rytmetyje „Pažinkime saulutę“. „Nykštukų“ grupės auklėtojos Edita ir Inesa pakvietė vaikučius ir tėvelius susipažinti su saulės spinduliukais: vieni jų yra draugiški, o kiti – nedraugiški. Auklėtojos papasakojo kaip išvengti ir saugotis nedraugiškų saulės spinduliukų. Joms padėjo kartoniniai vaikučiai-lėlės, kuriuos mažieji ‚nykštukai“ ištepė kremu nuo saulės, uždėjo kepuraites, o po to  nudažė guašu tarsi saulės spinduliukai. Prisiminimui visi pasigamino savo saulutes. Atsigaivinę vandeniu, vaikai džiaugsmingai pasklido po pievą – taip gera džiaugtis ir draugauti su saulute.

Užrašė auklėtoja Edita Grinienė