Sveikatingumo akcija „Aš bėgu – 2014“

paskelbta 2014/04/13

Apniukusį pirmadienio rytą sportiškai nusiteikę mažieji vėžaitiškai rinkosi darželio stadione. į sveikatingumo akciją „Aš bėgu – 2014“, skirtą Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Čia į draugišką ratą rikiavosi vaikučių mamos, darželio darbuotojos ir bibliotekinė Irena. Tik tėčių pasigedome, tikriausiai jie išsigando trumpų distancijų. Bėgimo šventė prasidėjo linksma mankštele, kurią vedė slaugytoja Kristina. Po mankštos visi vaikučiai draugiškai pasakė savo grupių skanduotes ir išsirikiavo prie starto linijos. Kiekvienai vaikų grupei nuskambėjo atskiras starto signalas ir visi pasileido bėgti. Mažiausieji „Ančiukų“ grupės vaikučiai bėgo 30 metrų, didesni „Nykštukų“ ir „Ežiukų“ grupių vaikučiai bėgo 60 metų, dar didesni „Pelėdžiukų“ ir „Vyturiukų“ grupių vaikučiai – 100 metrų ir vyriausieji „Zuikučių“ grupės vaikai bėgo 120 metrų, distancijas.

Atbėgę prie finišo linijos vaikai labai nustebo radę po dėžę dovanų. Ten buvo skaniausios „sportininkų“ sultys. Ir kaip smagu buvo visiems kartu jas išgerti pievelėje krapnojant lietui – išties gaivu po tokio smagaus bėgimo.

Šią šventę organizavo auklėtojos Inesa ir Edita. Dėkojame joms!

Vaikų įspūdžiai po sveikatingumo akcijos:

Domas iš „Vyturiukų“ grupės nusprendė, kad buvo įdomi diena, nes juk ne kasdien taip bėgame ir geriame sultis. Jo draugas Arvydas, taip pat džiaugėsi ir prašė, kad tokių švenčių būtų daugiau

Užrašė auklėtoja Irena

Odilijai iš „Zuikučių“ grupės patiko, kad atbėgus laukė staigmena – sultys. Mangirdui labai patiko kartu su visais vaikais daryti mankštą. Radvilei buvo smagu su visais bėgti, o Marijai bėgti buvo įdomu. Armandui labiausiai įsiminė sultys mažose pakuotėse. Radvilei norėjosi ilgiau bėgti ir kad nelytų lietus.

Užrašė auklėtoja Ramunė

„Nykštukų“ grupės vaikai jau kitą rytą klausė auklėtojos – o kada dar bėgsime?

Užrašė auklėtoja Edita

Grupių skanduotės:

„Ančiukai“

Mes ančiukai, mes maži.

Mūsų nuotaika žvali.

Norim augti mes sveiki –

Vikrūs, stiprūs ir greiti!

„Nykštukai“

Bėgsim, bėgsim netingėsim –

Tik judėsim ir judėsim!

„Ežiukai“

Sportas, mankšta, šypsena –

Lai mus lydi visada.

Ir žvaigždes pralenkti galim,

Jei ne kojom, tai mintim!

„Vyturiukai“

Vyturiukai mes visi.