Teatro dienos

paskelbta 2014/04/09

Skrido pro šalį Šarkelė. Kyšt snapelį į Vėžaičių kultūros centrą, o ten vaikučiai švenčia Teatro dieną. Kiek džiaugsmo „Vyturiukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikų širdelėse, net sunku apsakyti – juk jie tikri aktoriai! Didžiulėje kultūros centro salėje „Vyturiukų“ grupės vaikai parodė spektaklį „Žaislų paradas“, o „Pelėdžiukų“ grupės vaikai – spektaklį „Pavasario stebuklas“. Mažuosius aktorius labai pamalonino pilna salė tėvelių ir jų plojimai. Be to, visus vaikučius nustebino darželio darbuotojų spektaklis “Vištytė ir gaidelis“. Girdėjau, kad vaikams labiausiai ir patiko šie personažai. Geros emocijos užliejo kiekvieno širdelę. O kokios buvo Velykų močiutės lauktuvės! Taip taip….

Kyšt Šarkelė snapelį į darželį – čia mažieji „Nykštukai“ visiems parodė savo grupės spektakliuką „Dangus griūva“. Šaunu, kad jie išdrįso.

Grįždama į savo lizdą Šarkelė išgirdo:

–       Smagu vaidinti didelėje scenoje!

–       Norėtume vėl sugrįžti“!

Tikiu, kad ir kitais metais Vėžaičiuose vyks Teatro dienos ir išsipildys vaikų svajonės vaidinti didelėje scenoje.

Ir dar labai norėtume padėkoti Bitutei Simonai ir visam Vėžaičių kultūros centro kolektyvui už šaunų bendradarbiavimą.

Užrašė Šarkelė