Draugystės knyga

paskelbta 2014/04/01

Visi mūsų lopšelio-darželio vaikučiai dalyvavo veiksmo savaitėje be patyčių ir sukūrė bendrą Draugystės knygą, kurią padovanojo Vėžaičių miestelio bibliotekai. Knygos dovanojimo šventė paliko vaikams neišdildomą įspūdį – bendras draugų ratas ir vieninga draugystės skanduotė suvienijo ir mažus ir didelius. Vaikai pasijuto labai svarbūs, nes jie yra šios knygos autoriai. Dabar šia knyga galės pasidžiaugti visi miestelio gyventojai. Vaikai pažadėjo atsivesti tėvelius, senelius, broliukus ir sesutes bei parodyti nepaprastą savo knygą. Ji yra labai didelė – kaip ir mūsų vaikučių draugystė. Knyga sumegzta iš kiekvienos grupės sukurtų lapų su skirtingomis istorijomis. Čia šypsosi linksmi draugai, čia užrašytos vaikų mintys apie draugystę ir išmintingi žodžiai apie draugus. Draugystė suvienijo mus visus, todėl kasdien galime kartoti:

Mes draugaujame visi,

Knygą šią sukūrėm.

Ją vartykite visi,

Niekad nesipykit!

“Pelėdžiukų” grupės auklėtoja Inesa užrašė šias vaikų mintis:

“Draugystė – panaši į žmogų, nes reikia draugauti ir mylėti. Matas, 5 m.

“Draugystė – draugauti su draugais, paukšteliais, angeliukais, voverytėm. Vitalija, 4m.

Draugystė – tai kai myli. Ana, 4 m.

Daugiau minčių ir istorijų rasite perskaitę mūsų knygą, todėl skubėkite į biblioteką! Čia Jūsų lauks bibliotekinkė Irena, kuri nori su visais draugauti.