Šokom trypėm – žiemą laukan varėm!

paskelbta 2017/02/28

Užgavėnės–tai džiaugsmo, pokštavimų, linksmybių, įvairiais papročiais ir apeigomis apipinta diena.  Vasario 28 dieną „Nykštukų“ grupės vaikai, buvo pakviesti į svečius. Persirengę įvairiais personažais, užsidėję pačių gamintomis kaukėmis, išgūžėjome pas  Vėžaičių pagrindinės mokyklos priešmokyklinukus kartu švęsti Užgavėnių. Grojant muzikai visi linksminomės, šokome, dainavome, pokštavome, žaidėme įvairius žaidimus, šurmuliavom ir smagiai „varėm žiemą iš kiemo“ – vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Jie tarpusavyje rungėsi tol, kol Kanapinis tapo nugalėtoju. Šventės kulminacija – visi vaikai buvo pavaišinti gardžiais, šiltais blynais bei arbata. Pasilinksminę ir prisivaišinę vaikai grupėje dar ilgai juokavo, krėtė pokštus. Pasibaigus Užgavėnių šurmuliui  visi tikimės, kad žiema nebesugrįš ir netrukus sulauksime atriedančios skaisčios pavasario saulutės. Dėkojame Vėžaičių pagrindinės mokyklos priešmokyklinukų grupėms ir  jų kolektyvui už nuostabią šventę.

Užrašė  auklėtoja Agnė Jankienė